Polufinale malonogometnog turnira ” Biograd 2019 “ odgođena za subotu

Turnir u Biogradu ide prema samom završetku , odigrano je četvrtfinale s dosta zanimljivih utakmica i majstorskih poteza.

U prvoj utakmici Beach bar san Pedro , protiv Croatia Osiguranja u prvom poluvremenu bila je bolja ekipa , jer su imali više izglednih prilika . Croatia je tada bila nervozna , jer su brzo ispunili bonus u prekršajima i nisu mogli razviti igru. U drugom poluvremenu Croatia je na krilima Paula Katuše igrala odlično , stvarala mnogo prilika i na kraju su zasluženo upisali pobjedu 3:0.

Sindikat pošte u prvih deset minuta utakmice bila je bolja ekipa , ali vratar Torova Katuša bio je na visini zadatka i sjajno je branio svoja vrata. U drugom poluvremenu igrači Torova preuzimaju inicijativu , postižu golove i dominiraju terenom. Na kraju su uknjižili pobjedu 3:1 i prolaz u polufinale. Pakoštane su napravili veliko iznenađenje , jer su lako i neočekivano deklasirali odličnu ekipu Vranu 5:0. Sjajni tandem Roko Stojanov –Martin Bačkov , stvarao je pravu pomutnju u obrani Vrane i zajedno su utrpali četiri komada u mrežu Ante Barišića. Fortuna Drage i Radašinovci odigrali su kvalitetnu utakmicu s mnoštvo izglednih prilika s obje strane. U drugom poluvremenu Fortuna se bolje snašla, povezala igru , Bepo Stojanov svoju je sjajnu igru okrunio s dva pogotka , riješio utakmicu , koja je završila pobjedom Fortune 3 :1.

Polufinale se zbog najave lošeg vremena odgađa za subotu, a finale će se odigrati u nedjelju.U slučaju kiše utakmice će se  odigrati u školskoj sportskoj dvorani .Parovi polufinala : Torovi-Pakoštane i Fortuna Drage-Croatia Osiguranje.

Školsko igralište u Biogradu. Gledatelja : 300. Suci : Matej i Tomislav Čulina

CROATIA OSIGURANJE- BEACH BAR SAN PEDRO 3:0

CROATIA OSIGURANJE: Stojanov, Pelicarić 1, Vodopija, Milat, Katuša 1, Jačan, Batur, Colić 1, Santini. Voditelj ekipe : Ico Šarić

BEACH BAR SAN PEDRO : P.Colić , Jovančević, Mateo Colić , Manuel Colić, S.Sušić , Gavran, V.Sušić, Bašić. Voditelj ekipe : Kristijan Colić

TOROVI- SINDIKAT POŠTA 3:1

TOROVI : Mikulić , Katuša, Vidaković , Kulaš, Budanović, Knez, Prtenjača, Čirjak , Peraić 1, Jurjević 2. Voditelj ekipe : Marko Mrkić

SINDIKAT POŠTA : DRAGAŠ, Jure Šarić , Kapitanović, Jović 1, Marić, Katuša, Ljumeži, Lukić, Josip Šarić. Voditelj ekipe : Jure Šarić

PAKOŠTANE- VRANA 5:0

PAKOŠTANE : R.Barešić , D.Stojanov, M.Barešić, Lokin 1, Vučkov, R.Stojanov 2, Bačkov 2, Šarin, Kukin, Maksan, Čudina . Voditelj ekipe : Ante Lacman

VRANA : K .Šarić, A.Barišić, Čačić, Prtain, Čirjak, Đodan , I.Šarić , Knez , Katuša, Banđen. Voditelj ekipe : Kristian Šarić

FORTUNA DRAGE- RADAŠINOVCI 3:1

FORTUNA DRAGE : Zrilić, Stojanov 2, Šušak, Abramović, Popov, Junaković, Jovančević, Čačić, Troskot, Bašić-Ćipin , Šare 1, Vulin. . Voditelj ekipe : Joško Stojanov –Švabo

RADAŠINOVCI: Jajčanin, Rakić 1, Prtenjača, J.Vidaković , Bašić , Perković, Šarić, I.Vidaković, Drlić. Voditelj ekipe : Tomislav Došen