MALONOGOMETNI TURNIR “ VUKŠIĆ 2019 “

Na turniru u Vukšiću odigrane su četvrtfinalne utakmice s mnogo lijepih, zanimljivih i efikasnih utakmica.
Heroji Vodice bili su posebno “ nabrijani “ protiv starih športskih rivala Varoši , koji su ih porazili u polufinalu na prestižnom turniru u Smiljevcu . Heroji su od prve minute krenuli žestoko i to im se isplatilo, Iko Bašić je u petoj minuti doveo Heroje u vodstvo 1:0. U nastavku utakmice žestoki napadi Heroja ne prestaju i maestralni Zekonjić povećava vodstvo Heroja na 2:0 i s tim rezultatom se odlazi na odmor. U drugom poluvremenu Heroji su opet pokazali svoju veliku kvalitetu i želju da se osvete za poraz u Smiljevcu i do kraja utakmice su jednostavno razbili Varoš , porazivši ga visokim rezultatom 5:1. West Ham Ražine je očitao malonogometnu lekciju Podgrađu za koje su nastupili velika malonogometaška imena Hrvatske : Šamija, Ješe, Mišković, Saša Babić .West Ham je nametnuo žestoki ritam igre i brzim proigravanjima stvarali su veliku pomutnju u obrani Podgrađa . Knežević i Perić davali su poseban ton igri Wes Hama , jer su sjajno proigravali svoje suigrače i postigli su odlučujuće golove. Caffe bar Boris sastavljena od igrača Polače i Primorca bila je prevelik zalogaj za mladu ekipu iz Čiste Velike. Od prve minute gledatelji su vidjeli da je velika kvaliteta na strani ekipe caffe bara Boris , koja je tijekom cijele utakmice stvara bezbroj šansi i zasluženo su visoko porazili mladu ekipu iz Čiste Velike 6:2.

Hattrick je neočekivano i lako pobijedio Budak 4:1. Hattrick se lako obračunao sa sporom obranom Budaka , koja nije mogla parirati brzim napadačima Hattricka. Turnir se pomalo privodi samoj završnici ,polufinale su u petak a velika finalna večer s bogatim programom je u nedjelju.