Biograd: Održan 16. plivački maraton Biograd 2019 i 10. memorijalna utrka „ Dino Eškinja „

Na obje utrke ukupno je nastupilo 186 natjecatelja

Protekle nedjelje, na biogradskom bazenu , u organizaciji Plivačkog kluba Dupin iz Biograda na Moru, završen je 16. plivački maraton Biograd 2019. u dužini od 3500 m, a nešto ranije i 10. memorijalna utrka Dino Eškinja koja se plivala u dužini od 1000 metara. Vrijeme i uvjeti za plivanje su bili izvrsni. Na obje utrke nastupio je veliki broj plivača i rekreativaca, po 93 na svakoj, odnosno na obje utrke je ukupno nastupilo 186 natjecatelja. Pehari i odličja za najuspješnije sudionike na obje utrke su podijeljeni velikom broju natjecatelja po kategorijama, a izdvojit ćemo samo neke.

Na maratonskoj utrci 3500 m ukupni pobjednici u muškoj konkurenciji su bili

1. ĐURIĆ FILIP, PK DUBRAVA, :44:22

2. MATIĆ PETAR, POŠK: 44:32

3. GLUHAK TIN, PK DUBRAVA, :44:35

Kod žena ukupne pobjednice na 3500 metara su bile:

1. BULIČIĆ ANTONIA, KDP SPLIT, :46:07

2. ARALICA LUCIJA 1997 HAKDP MLADOST, :46:42

3. SVEDROVIĆ TARA 2006 HAPK MLADOST, :47:56

Na memorijalnoj utrci Dino Eškinja ukupni pobjednici u muškoj konkurenciji su bili:

1. VUKIČEVIĆ ROBERT, PK ŠIBENIK :10:21

2. PERČINIĆ KARLO, HAPK MLADOST :10:25

3. GRGIĆ DUJE, PK JADERA :10:43,

a kod plivačica na 1000 m pobjednice su bile:

1. ČIGIR MELISSA, HAPK MLADOST :11:15

2. MARTIĆ IVA, HAPK MLADOST :11:26

3. RAIĆ MARIJA, HAPK MLADOST :11:31

Svakako valja još spomenuti i najstarijeg i najmlađeg sudionika maratona, a to su:

Ivica Čulina, PK Jadera, rođen 1950. te Luka Radas, PK Dupin, rođen 2008. godine

Organizator Plivački klub Dupin je također nagradio i najbrže domaće plivače na 3500 m a to su

SEKHAR DANIELA, PK Dupin kod plivačica te

MRVICA KARMELO VK Biograd kod plivača

izdvojit ćemo još pobjednike po starosnim kategorijama utrke na 3500 metara,

kategorija 12 i mlađi Ž:

1. MILJANIĆ MAŠA, HAKDP MLADOST

2. BRKIČIĆ LUCIJA, PK MEDVEŠČAK

3. HERCEG RITA, KDP DONAT

kategorija 12 i mlađi M:

1. KUKOČ MARIN KREŠIMIR KDP SPLIT

2. KUKOČ IVAN BRANIMIR KDP SPLIT

3. JANČIĆ JURAJ, ZPK

kategorija 13 do 15 Ž:

1. SVEDROVIĆ TARA, HAPK MLADOST

2. ŠOŠTARIĆ EVA, DONAU WIEN

3. KUMAN MARIJA, PK JADERA

kategorija 13 do 15 M:

1. REBIĆ TIN, HAPK MLADOST

2. FILKOVIĆ MATTEO

3. ČERBA PAOLO, PK DUBRAVA

kategorija 16 do 19 Ž

1. BULIČIĆ ANTONIA ,KDP SPLIT

2. KALINIĆ LORA, HAPK MLADOST

3. ČERBA NIKA, RK GERONIMO

kategorija 16 do 19 M

1. ĐURIĆ FILIP, PK DUBRAVA

2. GLUHAK TIN , PK DUBRAVA

3. ARALICA JAKOV, HAKDP MLADOST

kategorija 20 do 29 Ž

1. ARALICA LUCIJA , HAKDP MLADOST

2. ŠIMIČEVIĆ ANTONELA, KDP DONAT

kategorija 20 do 29 M

1. ČOPAC ROKO

2. SORIĆ MATIJA, KDP DONAT ZADAR

3. PETKOVIĆ TOMISLAV, PLK NABILDANI MOZAK

kategorija 30 do 39 Ž

1.ŠIMIĆEV MUŠIĆ JOSIPA, KDP DONAT

kategorija 30 do 39 M

1. MATIĆ PETAR, POŠK

2. VLATKOVIĆ NIKO, KDP DONAT

3. PRIŽMIĆ SAŠA, KDP DONAT

kategorija 40 do 49 Ž

1. SVEDROVIĆ TEA, HAPK MLADOST

2. ŠKEVIN DALIBORKA, TK SWIBIR

3. IVANOVIĆ DANIJELA, PK DUPIN

kategorija 40 do 49 M

1. MILJANIĆ MIRO, HAKDP MLADOST

2. ADŽIĆ DRAŽEN, KDP DONAT

3. ŠOŠTARIĆ IVAN, DONAU WIEN

kategorija 50 do 59 Ž

1. KOLEGA ZRINKA, KDP DONAT

kategorija 50 do 59 M

1. VALLON PIERO, KDP SPLIT

2. ŠKEVIN DARKO, TK SWIBIR

3. TROSKOT SVEN, KDP ZADAR

kategorija 60 i stariji M

1. MERDŽO STJEPKO

2. HANŽEK ZDRAVKO, PK POSEJDON

3. BOROVEC KRUNOSLAV TK MARATHON 95 – VARAŽDIN

Pobjednici po kategorijama za domaće plivače na 3500 m

12 i mlađi Ž

1. GULAN KARLA 2007 PK DUPIN 1:19:10

2. BAČKOV ĐANA 2008 PK DUPIN 1:30:07

12 i mlađi M

1. RADAS LUKA 2008 PK DUPIN 1:15:03

2. MOROŽIN ŠIMUN 2007 PK DUPIN 1:19:04

3. JELIĆ ANTE 2007 PK DUPIN 1:21:27

13 – 15 Ž

1. SEKHAR DANIELA 2004 PK DUPIN 1:04:17

2. VASILJ DIJANA 2006 PK DUPIN 1:08:46

3. PETRIĆ ANA-AMELIJA 2006 PK DUPIN 1:19:13

13-15 M

1. SEKHAR KRIS BORNA 2006 PK DUPIN 1:18:04

2. JANKOVIĆ IVAN 2005 PK DUPIN 1:21:39

16 – 19 Ž

1. PANDŽA DORIJA 2003 PK DUPIN 1:07:47

16-19 M

1. MRVICA KARMELO 2003 VK BIOGRAD 1:04:44

30 – I STARIJI Ž

1. IVANOVIĆ DANIJELA 1976 PK DUPIN 1:17:08

Pobjednici po kategorijama memorijalne utrke Dino Eškinja 1000 M

8 i mlađi Ž

REBIĆ MARIJA

8 i mlađi M

1. ČUTURA TOMA, MORNAR

9 – 10 Ž

1. FABIJANAC ZORA, ZPK

2. IVŠAC LEONARDA, PK MEDVEŠČAK

3. VRKIĆ ANI, PK DUPIN

9-10 M

1. IVANOVIĆ KARLO, ZPK

2. MLADOST MILJANIĆ VANJA, HAPK

3. OLIVARI ROKO, PK MEDVEŠČAK

11 – 12 Ž

1. ŠTARK ANJA, PK NOVI ZAGREB

2. VRDOLJAK ANGELA, P.K.POŠK SPLIT

3. IVANOVIĆ HELENA, ZPK

11-12 M

1. REBIĆ LUKA ,HAPK MLADOST

2. PETEK NINO ,PK DUPIN

3. PERIŠIĆ LEON, PK DUPIN

13 – 14 Ž

1. SMUĐA NIKA, MORNAR

2. MLADOST STARČEVIĆ MAGDALENA, HAPK

3. VRDOLJAK LAURA , P.K.POŠK SPLIT

13-14 M

1. BRKLJAČIĆ GRGA, HAPK MLADOST

2. KRPINA ROKO, PK MEDVEŠČAK

3. JOSIPOVIĆ BRUNO, PK DUBRAVA

15 – 16 Ž

1. MARTIĆ IVA, HAPK MLADOST

2. DEKANIĆ NERA, HAPK MLADOST

3. ČERBA NIKA, RK GERONIMO

15-16 M

1. PERČINIĆ KARLO, HAPK MLADOST

2. ĐURIĆ JAKOV, PK DUBRAVA

3. KRNJAK NIKOLA, GERONIMO

17 – 19 Ž

1. ČIGIR MELISSA,HAPK MLADOST

2. RAIĆ MARIJA, HAPK MLADOST

3. AFFOLTER LETIZIA, PK DUPIN

17-19 M

1. VUKIČEVIĆ ROBERT,PK ŠIBENIK

2. GRGIĆ DUJE,PK JADERA

20 – 29 M

1. KARLO PK, DUPIN KALINIĆ

2. JELIČIĆ KARLO, PK DUPIN

30 – 39 Ž

1. MILAČIĆ ANDRIJANA

2. MARIĆ IVANA, PK ZEC

3. BARANI VALENTINA, PK DUPIN

40 – I STARIJI Ž

1. DOZET ŠTARK ANA, PK POSEJDON 6

2. REBIĆ KRISTINA, PK POSEJDON

3. MILJANIĆ HANA

40 – STARIJI M

1. MEDIĆ ALAN

2. BIOČIĆ BERISLAV, PK MRAČAJ 1978 13:42

3. TURNIŠKI ZDENKO

PK Dupin

Možda Vas zanima