Impressum

CROATA, d.o.o. za informacijsku djelatnost

Biograd Na Moru (Grad Biograd Na Moru)
Šetalište kneza Branimira 2/I
47818304837

Osnivači/članovi društva
GRAD BIOGRAD NA MORU, OIB: 95603491861

OPĆINA SV.FILIP I JAKOV, OIB: 58192014479
Sveti Filip I Jakov, Obala Kralja Tomislava 16

OPĆINA PAKOŠTANE, OIB: 06113331578
Pakoštane, Kraljice Jelene 78

OPĆINA PAŠMAN, OIB: 90314341297

Osobe ovlaštene za zastupanje
Nikolina Kovačević
Domovinskog rata 6, 23241 Poličnik
- član uprave
- zastupa društvo pojedinačno i samostalno

IBAN: ERSTE I STEIERMSRKISCHE BANKA HR8724020061100729824

Direktor:

Nikolina Kovačević
nikolina@bnm-media.com

Info:

Info@bnm-media.com
023/384-717
fax: 023/386-417
računovodstvo: 023/384-194

Glavna urednica:

Branka Pelicarić
098766120
branka@bnm-media.com

Tehnika:
Goran Repinc
098392804
goran@bnm-media.com

Fotografija:
Marko Dragović
0915352978
marko@bnm-media.com

Marketing:
Tereza Ražnjević
0981780776
tereza@bnm-media.com