Impressum

CROATA, d.o.o. za informacijsku djelatnost
Biograd Na Moru (Grad Biograd Na Moru)
Šetalište kneza Branimira 2/I
47818304837

Osnivači/članovi društva:

GRAD BIOGRAD NA MORU
OIB: 95603491861

OPĆINA SV.FILIP I JAKOV
OIB: 58192014479
Sveti Filip I Jakov, Obala Kralja Tomislava 16

OPĆINA PAKOŠTANE
OIB: 06113331578
Pakoštane, Kraljice Jelene 78

OPĆINA PAŠMAN
OIB: 90314341297

Osobe ovlaštene za zastupanje:
Željko Domitrović
– član uprave
– zastupa društvo pojedinačno i samostalno
IBAN: ERSTE I STEIERMSRKISCHE BANKA HR8724020061100729824

Direktor:
Željko Domitrović
direktor@radio-bnm.hr

Info:
info@bnm-media.com
023/384-717
fax: 023/386-417
računovodstvo: 023/384-194

Glavna urednica radija BNM:
Branka Pelicarić
098766120
branka@bnm-media.com

Tehnika:
Goran Repinc
098392804
goran@bnm-media.com

Fotografija:
Marko Dragović
0915352978
marko@bnm-media.com

Marketing:
Kristina Kolanović
0994657063
kristina@bnm-portal.com